Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Biestrzyków Wielki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

53 900 zł1 700 m² 31,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Biestrzyków Wielki, bezpośrednio przy stawie, z własnym dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Piaski

Piaski(Biestrzyków Wielki + 25 km)

100 000 zł21 800 m² 4,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 21800 m 2 położonej w Gminie Gidle, powiat radomszczański w miejscowości Piaski. Działki te stanowią grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Stanowiska

Stanowiska(Biestrzyków Wielki + 20 km)

130 000 zł8 000 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości stanowiska , gm. Kluczewsko, powiat włoszczowski. Działka 146/1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Dobryszyce(Biestrzyków Wielki + 22 km)

99 500 zł2 000 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana znajdująca się na ulicy Chabrowej w Dobryszycach. Działka posiada bezterminowe warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Wielkopole

Wielkopole(Biestrzyków Wielki + 21 km)

120 000 zł13 900 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| oferta sprzedaży działki w gminie Ręczno Działka o powierzchni 1,39 ha, wymiary działki 51m x 272m. Grunt klasy psv - 0,58ha rvi - 0,59ha lsv - 0,19ha rivb - 0,03ha Linia średniego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Maluszyn(Biestrzyków Wielki + 20 km)

79 000 zł11 300 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka na obrzeżach wsi Maluszyn-Kąty w gminie Żytno, powiat radomszczański. We wsi brak planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego lecz zostały wydane warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świerczyńsko

Świerczyńsko(Biestrzyków Wielki + 25 km)

1 170 000 zł95 100 m² 12,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawimy Państwu ofertę sprzedaży gruntu o łącznej pow. ponad 9,5 ha, wraz z umową dzierżawy pod zabudowę farmy słonecznej. Zyski wynikające z tej umowy to 162 000zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko(Biestrzyków Wielki + 17 km)

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Krosno

Krosno(Biestrzyków Wielki + 12 km)

42 800 zł966 m² 44,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z klimatem - 966 m | Krosno, gmina Gorzkowice Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć? Ta działka w miejscowości Krosno (gmina Gorzkowice) to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Lubień(Biestrzyków Wielki + 24 km)

140 920 zł21 680 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka ze starym domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Lubień gmina Rozprza. Teren o powierzchni łącznej powierzchni 21 680m2 składa się z pięciu działek. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona Stobiecko Szlacheckie

Stobiecko Szlacheckie(Biestrzyków Wielki + 21 km)

3 600 000 zł10 600 m² 339,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 1,06 ha przy autostradzie A1 okolice Radomska Oferuję na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 1,06 ha (10 600 m ) położoną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij